SHITET HOTEL 6-7 KATE TEK SHKEMBI I KAVAJES + BEACH BAR TE MIRATUAR - Century 21 Albania
Description

Objekti me funksion Hoteleri, me siperfaqe totale ndertimi 2700 m2 se bashku me papafingon, nga e cila siperfaqja e truallit qe zhvillohet eshte 600 m2 dhe siperfaqe bazamenti ndertimi 300 m2, ndodhet ne nje zone shume te lakmuar ne zonen e Shkembit te Kavajes, zone e cila eshte synimi i turisteve te huaj dhe vendasve. Hoteli eshte ne faze perfundimi dhe vlen per tu theksuar fakti qe shitet I perfunduar me punime deri ne katin e 7 dhe gjithashtu me Beach Bar te miratuar 530 m2. Hoteli ka nje distance prej 150 m larg bregdetit dhe akses te lehte me rrugen kryesore. Projekti i ndertimit eshte 6-7 kate mbi toke dhe 1 kat nen toke. Projektuar per 38 dhoma, 2 suita dhe gjithashtu dhe projekt per pishine, SPA ne katin -1. Disponon leje ndertimi dhe zhvillimi te rregullt. Per me shume informacion ose vizite mos hezitoni te kontaktoni.


Information
Gross Area:

2700 m2

Interior Area:

2700 m2

Floor:

7

Type:

Hotel

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

238

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Prane Hotel Majestic , Shkembi i Kavejes, Shkëmbi I Kavajës

City: Durrës


Contact Agent

Copyright © 2020