Shitet apartament 1+1 tek Shkembit te Kavajes! - Century 21 Albania
Description

Shitet apartament 1+1 prane Shkembit te Kavajes .Apartamenti ndodhet ne trete te nje pallati te mire administruar dhe eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes sebashku me guzhinen , nje dhome gjumi si dhe nje tualet . Orientohet nga lindja dhe Perendimi si dhe shikon nje pjese te vogel nga deti.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Information
Gross Area:

91 m2

Interior Area:

79 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

851

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Shkembi i Kavajes, Shkëmbi I Kavajës

City: Durrës


Contact Agent

Copyright © 2020