Apartament 1+1 per shitje te Shkolla e Baletit - Century 21 Albania
Description

Ne rrugen e Elbasanit, prane shkolles se baletit, shitet apartament 1+1 ne katin 2-te te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti ka siperfaqe 52 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome matrimoniale, nje tualet bashkekohor me dritare, nje aneks dhe koridor shperndares. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

52 m2

Interior Area:

52 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

317

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Shkolla e Baletit, Shkolla e Baletit

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020