Apartament unik per qira te Liqeni i Tiranes - Century 21 Albania
Description

Apartament 2+1 per qera tek Liqeni i Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 142m2, apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem ku eshte i pozicionuar edhe ambienti i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande qe shoqeron te gjitha dhomat me pamje nga liqeni. I mobiluar ne menyre moderne. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.


Information
Gross Area:

142 m2

Interior Area:

137 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

346

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Liqeni i Tiranes, Liqeni i Tiranës

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020