Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Super Apartament me qira 2+1+ambjent gatimi te vecuar+1 tualet+1 post parkimi ne katin -1.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me 2 ashensore.
Punimet dhe mobilimi eshte nga me cilesoret, duke filluar nga te gjitha elektroshtepiaket, lavastovilie, e duke permendur gjithashtu pllakat dhe vetrat e larta te dritareve qe i japin shtepise plot ndricim.
Cmimi: 450 euro pa parkim dhe 500 euro me parkim.


Information
Gross Area:

130 m2

Interior Area:

130 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

214


Location

Address: Prane pallateve Usluga

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020