Ambient komercial per Qira! - Century 21 Albania
Description

Ne zonen e Stadiumit Dinamo jepet me qira apartament me siperfaqe neto 85m2. Prona eshte totalisht e sapo investuar me punime shume cilesore . Ambienti eshte i pershtatshem per zyra, klinike mjekesore, qender estetike, etj. Ambienti ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat buze rruges kryesore dhe ka fasade xhami 15m linear qe i jep vizibilitet maksimal prones.
Per me teper informacion ju lutem kontaktoni!


Information
Gross Area:

85 m2

Interior Area:

85 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Office

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

421

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Komuna e Parisit, Stadiumi Dinamo

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020