Apartament 1+1 per shitje te Tregu Elektrik - Century 21 Albania
Description

Prane shkolles se baletit, te Tregu Elektrik shitet apartament 1+1 ne katin 2-te te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti ka siperfaqe 53 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome matrimoniale, nje tualet bashkekohor me dritare, nje aneks dhe koridor shperndares. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

53 m2

Interior Area:

53 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

211

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Petro Nini Luarasi, Tregu Elektrik

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020