Shesim Apartament 3+1 te Komuna e Parisit! - Century 21 Albania
Description

Shesim apartament 3+1 te Komuna e Parisit, prane Kristal Center. Nodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Me siperfaqje te bollshme, 123.35 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi ku secila ka dalje ne ballkon, 2 tualete ku njeri eshte me dritare, dhe 2 ballkone. I pajisur me certifikate pronesie. Apartamenti ka punime cilesore dhe eshte i mobiluar. Per me shume informacion ju ftojm per nje vizite ne prone.


Information
Gross Area:

123 m2

Interior Area:

114 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

8

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

4813

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Prane Kristal Center, Komuna e Parisit

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020