Shesim apartament 2+1 ne Don Bosko - Century 21 Albania
Description

Shesim apartament 2+1 ne zone e Don Boskos. Me siperfaqje 116.22 m2 apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje ndertim te ri me 2 ashensore. Apartamenti ka punime cilesore dhe eshte i arreduar ne menyre moderne. Disponon Certifikate Pronesie. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.


Information
Gross Area:

116 m2

Interior Area:

101 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

7

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

584

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Don Bosko, Don Bosco

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020