Apartament 2+1 ne shitje te Rruga e Barrikadave - Century 21 Albania
Description

Shitet apartament 2+1 ne nje zone shume te preferuar per banim ne rrugen "Zenel Baboci, e cila ndodhet shume prane qendres se Tiranes. Apartamenti organizohet nga nje sallon me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe nje ballkon tjeter ne dhomen martesore. Banesa ka siperfaqe totale 82 m2. Pallati ne te cilen ndodhet apartamenti eshte i mireadministruar me ashensor. Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, ju lutem kontaktoni.


Information
Gross Area:

82 m2

Interior Area:

75 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

378

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga e Barrikadave, Rruga Barrikadave

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020