Apartament 3+1 me qira te shkolla e Baletit ! - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira apartament 3+1te shkolla e Baletit. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje ndertese te re, dhe ka pamje te lire . I organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. I arreduar ne menyre komode , apartamenti te ofron mundesite per nje jetese te rehatshme. Per me shume informacion ju ftoj ta vizitoni nga afer!


Information
Gross Area:

134 m2

Interior Area:

134 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

8

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

267

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Shkolla e Baletit, Shkolla e Baletit

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020