Description

Shitet apartament i ri 2+1+2 dhe i mobiluar ne rrugen Ndre Mjeda, pallati AIC, prane kompleksit Kontakt me siperfaqe 102m2. Ndodhet ne katin e trete nga toka ne nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ky apartament I arreduar me arkitekt, disponon sistem ngrohje qendrore dhe parket druri.Disponon dokumenta te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


Information
Gross Area:

102 m2

Interior Area:

87 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Sold

Website Views:

1027

Documentation:

Has Mortgage


Features
Location

Address: Prane kompleksit Magnet dhe Star Construction

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019