Apartament 2+1 me Qira ne Ruga e Bogdaneve ! - Century 21 Albania
Description

Apartament per qira ne Rruga e Bogdaneve.
Me nje siperfaqe prej 150m2, apartamenti organizohet ne :
Nje ambjent ndenje+gatim, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande me pamje shume te kendshme.
Pozicionohet ne katin e dyte banim dhe ka orientim Jug-Lindje.
Apartamenti eshte rinovuar se fundmi .
Te gjitha ambjentet e brendshme jane me dalje ne verande.
Zona perreth eshte nje nga me te kerkuarat dhe me te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.


Information
Interior Area:

150 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

178

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rr.Bogdaneve, Rruga e Kavajës

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020