SHITET APARTAMENT 2+1 TE FUSHA E RERES! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti me siperfaqe te brendshme 73.50 m2 dhe siperfaqe totale 84.5 m2 ndodhet tek Fusha e Reres ne katin e 5 banim te nje pallati 8 katesh me ashensor dhe administrim, i cili eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje+ kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!


Information
Gross Area:

85 m2

Interior Area:

74 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

3296

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Fusha e Reres, Lagja nr.18

City: Durrës


Contact Agent