JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE PLAZH - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira apartament 1+1 ne Plazh Durres. Apartamenti sapo eshte mobiluar, ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe tualeti. Per nje vizite ne prone kontaktoni!


Information
Gross Area:

43 m2

Interior Area:

43 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

522

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Plazh Rrota e Kuqe

City: Durrës


Contact Agent