Shesim apartament 2+1 tek Rruga E Kavajes ! - Century 21 Albania
Description

Tek "Rruga e Kavajes" ne nje pallat te sapo ndertuar me ashensor ,shesim apartament 2+1 me siperfaqje 99 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, me pamje te lire dhe me drite e ndricim natyral gjithe diten. Organizohet nga salloni, dy dhoma gjumi, tualet me dritare dhe ballkon me pamje te lire. Pozicionohen 4 apartamente ne kat. Ndertesa ka Sistem monitorimi me kamera.Godina dhe apartamenti jane ne proces hipotekimi. Gjithashtu brenda godines disponojme poste parkimi me nje vlere extra 20.000 €.Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Information
Gross Area:

99 m2

Interior Area:

85 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

201

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Rruga e Kavajës

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020