OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1 TEK ALI DEMI! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje objekti 6 katesh. Organizohet nga korridor, dhome ndenje, ambient gatimi me vete, 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet me dritare. Apartamenti zoteron nje verande fantastike mes gjelberimit te pemeve duke sherbyer. Ka nje orientim nga Jugu dhe Veriu. Ndodhet ne nje zone me infrastrukture te mire, zone e qete, dhe me shume facilitete si shkolla, kopshte, supermarkete, farmaci, etj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.


Information
Gross Area:

135 m2

Interior Area:

120 m2

Bedrooms:

3

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

213

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Ali Demi, Ali Demi

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020