Perball Harry Fults Apartament 1+1+Studio ! - Century 21 Albania
Description

Perball Harry Fults shesim apartament 1+1+studio.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te vitit 2004 pa ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 80 m2.
Organizoeht ne Koridor u cili ben shperndarjen e dhomave, soxhorno me kuzhine te perfshire me dalje ne ballkon, koridor i vogel i cili te con drejt dhomes se gjumit e tualeti me ballkon dhe nje studio e cila mund te shfrytezohet dhe si dhome gjumi.
Investime te ngurta cilesore. Lokacion mjaft te mire duke qen se ka akses ne unaze, rrugen Mine Peza dhe Zogu i Zi.
Cmimi 80000 euro.
Per nje vizit ne prone na kontaktoni tani!


Information
Gross Area:

80 m2

Interior Area:

80 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

164

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Haxhi Dalliu, Brraka

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020