Tek Fresku Apartament 2+1 - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet tek zona e Freskut, 200m sapo kthehesh ne rrugen qe te con drejt Teleferikut.Ka nje siperfaqe totale prej 104m2 bruto dhe 91.5 m2 neto Eshte i organizuar ne nje salon te bollshem, kuzhina, dy dhoma gjumi,tualet me aspirim natyral dhe nje verande te madhe ne te cilen kane akses dalje te gjitha dhomat. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim, ka orientim jug-lindje dhe si rrjedhoje ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Ne apartament jane kryer punime shume cilesore.
Apartamenti eshte i pajisur me elektroshtepiake cilesore. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet qe ndodhen te instaluara.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Information
Gross Area:

104 m2

Interior Area:

104 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

386

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Fresku, Fresku

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020