SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE PRANE KTHESES SE KAMZES ! - Century 21 Albania
Description

- Shitet Vile 2 kateshe, tek rruga Kastriotet pa shkuar ne Kamez, tek rrethi. Vila eshe ndertuar para 15 vitesh, ku jane ndertuar 2 kate dhe jane lene themelet dhe per 1 kat tjeter. Vila ka Siperfaqe trualli 320m2 dhe Siperfaqe ndertimi 240m2, e organizuar ne 2 kate, ne katin e 1 shfrytezohet si Bar - Kafe me verand te bollshme dhe 1 tualet, ndersa ne katin e 2 organizohet ne nje Sallon te bollshem + Ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet i madh me dritare dhe 2 ballkone.

- Vila eshte ne faze te avancuar legalizimi, cmimi eshte 330,000 Euro i negociueshem. Kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Century 21 per nje vizite ne prone apo me teper detaje !!!


Information
Gross Area:

320 m2

Interior Area:

320 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

91

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Rruga Kastriotet, Institut Kamëz

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020