SHITET AKTIVITET BIZNESI PER PICERI - Century 21 Albania
Description

Piceria ndodhet ne rruge kryesore, ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe me levizshmeri te larte.
- Eshte i kompletuar me te gjitha kushtet, ka verande te shfrytezueshme ne favor te biznesit.

• Furra me dru
• Banak frigoriferik
• Frigorifer
• Makineri per prodhimin e brumit
• Sistem kamerash
• Vetrate qe paloset
• Motorri + kutia
• 4 tavolina brenda + 4 tavolina ne verande
• Database furnitoresh

- Qiraja e ambientit 300€, gjithashtu dhe nje ambient tjeter per qira, per magazinim, me cmimin ekstra.

Aktualisht eshte aktiv ne gjendje pune, me klientele te ngritur ne zone.
Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni!


Information
Gross Area:

60 m2

Interior Area:

30 m2

Land Area:

30 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

1

Type:

Bar / Restaurant

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

444

Documentation:

Has MortgageContact Agent

Copyright © 2020