Apartament 2+1 per QIRA tek LICEU - Century 21 Albania
Description

Ne Rrugen Ismail Qemali tek Liceu, JEPET ME QIRA Apartament 2+1. Me nje siperfaqje prej 120m2 apartmaneti organizohet ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar, dhome matrimoniale me tualet, dhome gjumi teke, tualet dite, depo, dhe ballkon me pamje te lire i orientuar nga JUGU. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me administrim shume te mire. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Information
Gross Area:

120 m2

Interior Area:

110 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

262

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Themistokli Germjeni, Liceu Artistik

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020