Apartament 2+1 te Rezidenca Kodra e Diellit! - Century 21 Albania
Description

Apartament 2+1 te Rezidenca Kodra e Diellit!
Ka nje siperfaqje totale prej 83.7m2,Veranda: 13.7m2 dhe organizohet ne ambientin e ndenjies me kuzhinen, dy dhoma gjumi,nje tualet dhe veranden.
Apartamenti eshte totalisht i investuar:

Dritare nga dyshemeja ne tavan qe ofrojne jo vetem ndricim natyral por dhe nje pamje te magjishme te gjithe Tiranes dhe vargmalit te Dajtit e Krujes.
Parket laminat Parador me finiture dru arre ne te gjitha dhomat.
Mure te patinuara dhe tavane gipsi.
Ndricim me spote, abazhure dhe ndricim i fshehur led .
Grila roller ne te gjitha dritaret me black-out ne dhomat e gjumit dhe persiane ne banjo per te lejuar ndricimin natyral gjate dites
Pllaka shtrimi dhe veshje nga porcelani dekorativ.
Hidrosanitaret: Porcelanosa, Catalano me mishelatore te Grohe; suprina krion, pasqyra me vetpastrim dhe kornize krioni te Porcelanozes; dushi xham i temperuar me vetepastrim i Usluges.
Paisjet elektroshtepiake kryesisht te Miele – fjala e fundit e teknologjise me kursim maksimal energjie dhe pa zhurme (pianure elektrike qeramike; furre me vetepastrim; frigorifer, lavastovilje, aspirator dhe lavatrice) .
Kuzhina: STOSA Cucine me gadishull 2m te gjate qe sherben si tavoline ngrenie (materialet: kombinim i drurit, metalit, MDF, Fenix dhe Laminex me veshje termoplastike ABS).
Ngrohje/ftohje me kondicioner, fjala e fundit e teknologjise nga Daikin me kursim energjie (AAA+) dhe pa zhurme.
Dollapi ne dhomen e gjumit (kombinim me kapake dhe sergjene) nga ALF DA-FRE Italia.
Etazhere per kuzhine dhe dhome ndenje nga STOSA Cucine dhe Cattelan Italia (dru dhe metal).

Per me shume informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

84 m2

Interior Area:

84 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

772

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: kodra e diellit residence, Kodra e Diellit Residence

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020