SHITET APARTAMENT 1+1 NE FRESK , OKAZION - Century 21 Albania
Description

Shitet apartament 1+1 i pabanuar me pare ne zonen e Freskut . Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 62 metra katrore dhe eshte i organizuar ne sallon ndenjeje me hapesire per kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe verande.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri .
Per shoqerim ne prone me kontaktoni .


Information
Gross Area:

69 m2

Interior Area:

62 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

868

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Qesarake, Fresku

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020