Shitet Apartament 2+1+2 Prane "Selvise" ! - Century 21 Albania
Login
Description

Shitet Apartament 2+1+2 Prane "Selvise" ne rrugen "Tafaj", nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe prane qendres se saj. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 të nje pallati ne ndertim. Objekti është ndërtim shumë cilësor me fasadë të ventiluar, izolim termik dhe me ambiente te gjelbëruara. Objekti perfundon ne Qershor. Apartamenti ka edhe nje post parkimi nentokesor i cili eshte me nje çmim ekstra. Ju lutem na kontaktoni !


Information
Gross Area:

135 m2

Interior Area:

90 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Floor:

7

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Sold

Website Views:

159

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Rruga

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020