Jepet me qira apartament 3+1+post parkimi i mobiluar prane Bvl. Zogu i pare! - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira apartament 3+1 te Rr. Jordan Misja, kompleksi Gener 2.
I organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, me 2 tualete plus post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon te gjitha kushtet per nje jetese komode. Zona ju ofron jetese te qete me te gjitha fasilitetet prane. Per me shume informacion ju lutem me kontaktoni ne numrin 069 80 80 189 Enea Hoxha.


Information
Gross Area:

123 m2

Interior Area:

110 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

378


Location

Address: Rr. Jordan Misja, Bulevardi Zogu i Parë

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020