Shesim apartament 1+1 ne Astir me Hipoteke ! - Century 21 Albania
Description

Shesim apartament 1+1 ne Astir ne vije te pare.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati shume te mire buze rruge ne Unaze.
Orgnizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit,nje dhome gjumi,nje tualet me dritare dhe nje ballkon.
Pallati eshte ndertim shume cilesor, me ashensor i cili te con deri ne garazh.. Zona perreth ofron te gjitha facilitetet e mundshme si stacion autouzi, qender shendetesore,farmaci,super market ,bare e restorante etj.
Disponon dokumentacion te plote Hipotekor.
Vizitat ne prone do te kryhen pas dates 22.07.2021

Per vizite ne prone na kontaktoni !!!


Information
Gross Area:

74 m2

Interior Area:

65 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

In evaluation

Website Views:

542

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Astir, Unaza e Re

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020