Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje dhome gatimi dhe ngrenie e ndare me vete dhe 1 tualet. Disponon nje sallon te bollshem nga ku komunikohet me ambjentet e tjera. Ja vlen te permendet se te gjitha ambjentet jane me dritare dhe duke qene e pozicionuar Lindje-Perendim i jep nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni!


Information
Interior Area:

124 m2

Bedrooms:

3

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

144

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Drejtoria e Policise Durres

State: Albania

City: Durrës

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2019