Qera, Apartament 1+1 te Zogu i Zi - Century 21 Albania
Description

Jepet me qera apartament 1+1, 80 m2. Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte ne nyjen me kryesore ne Tirane, ne Zogun e Zi. E rrethuar nga infrastruktura publike e plotesuar me elementet e saj urban, kompleksi ofron konfortin me hapesira te perbashketa te mire organizuara dhe te plotesuara ne dizajn. Kompleksi aksesohet nga dy rruget kryesore, nga bulevardi Dritan Hoxha dhe rruga Muhamet Gjollesha.
Brendia e apartamentit eshte organizuar ne menyre qe te permbushe te gjithe funksionet per dy persona. Hapesira ka ne perberje nje korridor qe te lidh me ne nje hapesire ndenjeje, ngrenie dhe gatimi, nje tualet te madh te integruar brenda saj dhe lavanderine, nje dhome per dy persona, nje llozhe. Materialitet jane kontemporane dhe kane nje karakter te forte duke ndikuar shume edhe ne dizajnin e brendise. Kombinimi i ngjyrave, materialeve me tekstura natyrale krijone nje dinamike dhe kontrast te bukur per syrin.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

80 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

554

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Zogu i Zi, Zogu I Zi

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020