Hyr
Përshkrim

Jepet me qira duplex 3+1 prane Liqenit te Thate ne nje nga ndertimet me te mira te zones larg zhurmes dhe ndotjes se qytetit. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre teper bashkekohore. Kati i pare i Duplexit eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit ,1 dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon i cili ofron pamje te lire nga Liqeni i Thate. Ne katin e dyte ndodhen 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje tjeter ballkon me pamje te lire nga liqeni artificial. I orientuar nga lindja apartamenti ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.
CMIMI ESHTE I NEGOCIUESHEM.
Per me teper informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni ne numrin 0696931631.


Informacion
Sip. Totale:

165 m2

Sip. e brendshme:

146 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Duplex

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

205

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019