Përshkrim

Hoteli ndodhet ne qender te qytetit te Tiranes. Eshte i organizuar ne 10 dhoma. Eshte nje mundesi e mire biznesi duke qene mjaft afer qendres dhe ne nje zone shume te qete. Per me shume detaje mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

1000 m2

Dhomat e gjumit:

10 Dhomat e gjumit

Lloji:

Hotel Lloji

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

36 Website Views


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019