Hyr
Përshkrim

Hoteli ndodhet ne qender te qytetit te Tiranes. Eshte i organizuar ne 10 dhoma. Eshte nje mundesi e mire biznesi duke qene mjaft afer qendres dhe ne nje zone shume te qete. Per me shume detaje mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

1050 m2

Sip. e brendshme:

1000 m2

Dhomat e gjumit:

10

Lloji:

Hotel

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

132


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019