Jepet me qira kapanon ne Shkozet. - Century 21 Albania
Përshkrim

Kapanoni ka nje siperfaqe trualli 1032 m2 dhe ndertimi 436 m2.
Kapanoni sapo eshte ndertuar dhe po behet sistemi i pjeses se jashtme te tij, ndertimi eshte me panele sanduich, i larte 10 m dhe ka ndricim natyral, dy porta hyrse .
Kapanoni eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: rrobaqepsi, magazinim etj.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

436 m2

Sip. e brendshme:

436 m2

Sip. Toke:

1032 m2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

129

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkozet

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020