Përshkrim

Shitet ambjent zyre e mobiluar me sip. 118 m² tek “TWIN TOWERS‘‘,Blv. Deshmoret e Kombit. Ky ambjent ndodhet ne katin e shtate, me pamje nga rruga dhe fasade xhami qe siguron pamje nga bulevardi kryesor. Ambjenti eshte i organizuar per zyre, me pjesen e recepsionit, 4 ambjente pune, 2 tualete dhe nje kuzhine. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni: 0694050020


Informacion
Sipërfaqja:

118 m2

Dhomat e gjumit:

4 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Kati:

7 Kati

Lloji:

Office / Practice Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

129 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Blv.Deshmoret e Kombit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019