Hyr
Përshkrim

Shitet ambjent zyre e mobiluar me sip. 118 m² tek “TWIN TOWERS‘‘,Blv. Deshmoret e Kombit. Ky ambjent ndodhet ne katin e shtate, me pamje nga rruga dhe fasade xhami qe siguron pamje nga bulevardi kryesor. Ambjenti eshte i organizuar per zyre, me pjesen e recepsionit, 4 ambjente pune, 2 tualete dhe nje kuzhine.


Informacion
Sip. Totale:

118 m2

Sip. e brendshme:

118 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Kati:

7

Lloji:

Office

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

947

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Blv.Deshmoret e Kombit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019