Hyr
Përshkrim

Apartamenti pozicionohet ne nje zone shume afer sherbimeve dhe prane rruges kryesore. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndetim i ri dhe teper cilesor. Apartamenti orientohet nga jug-perendimi dhe organizohet ne nje dhome ndenjeje, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe nje ballkon.Apartamenti eshte me vetrata dhe dyer shume cilesore, i pa banuar me pare dhe disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne nr e tel 0683813879.


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

385

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019