Përshkrim

Ambienti komercial ndodhet ne nje pallat te ri dhe ne nje zone e cila eshte e perfunduar nga ana e infrastruktures.Zona ofron dalje te shpejte ne unazen e madhe te Tiranes.Ambienti eshte open space dhe mund te perdoret per qellime te ndryshme.Prona disponon certifikate.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

55 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Lloji:

Commercial Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

66 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019