Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones dhe ofron nje pamje te lire te Liqenit Artificial. Apartamenti orientohet nga jug-lindja dhe ofron ndricim natyral dhe qetesine e kerkuar. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje,tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brendshme:

135 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

147

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019