Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones dhe ofron nje pamje te lire te Liqenit Artificial. Apartamenti orientohet nga jug-lindja dhe ofron ndricim natyral dhe qetesine e kerkuar. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje,tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

135 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

78 Website Views


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019