Hyr
Përshkrim

Shitet toke ne Farke me pamje nga liqeni prane pedonales se re ne ndertim. Siperfaqja prej 3000 m2 ju jep mundesine te mire investimi pasi ofron qetesi, larg zhurmave dhe smogut te qytetit.
Per me shume informacion kontaktoni ne 0683599278


Informacion
Sip. Totale:

3000 m2

Sip. Toke:

3000 m2

Lloji:

Industrial Land

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

166

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019