Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 te Rruga e Kavajës, në katin e dytë të një pallati ekzistues, shume pranë qendrës në një nga zonat më të kërkuara. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje, një ambient gatimi, dhoma e gjumit dhe tualeti. Apartamenti ka orientim shumë të mirë çka i jep dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni .


Informacion
Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

284

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga E Kavajes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020