Hyr
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet ambient komercial i pershtatshem per biznese te ndryshme. Ambienti eshte i investuar dhe ka nje sip. totale 125 m2 si dhe nje tualet te kompletuar. Ndodhet ne hyrje te Rr. Don Bosko. Per informacione shtese apo per nje vizite te mundeshme ne prone ju lutem me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

125 m2

Sip. e brendshme:

125 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

233

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosko

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020