Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet tek rruga Hoxha Tahsin, shume prane Pazarit te Ri. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Ka nje organizim te brendshem prej nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet si dhe nje verande me siperfaqje 30m2. Siperfaqja e apartamentit ne certefikate pronesie eshte 78.6m2. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

79 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

299

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020