Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet Vilë Përballë TEG. Super mundesi investimi. Vila është e sapo ndërtuar në një truall prej 568 m2 me stil dhe projektim bashkëkohor. Punimet e fasadës janë me termoizolim.Organizohet në katër dhoma gjumi,një holl të madh ndenje e ngrënie dhe tre tualete. Ndërtesa është tre kate dhe shumë mirë e organizuar, gjithashtu taraca është e shfrytëzueshme.
Vila të jep mundësine të jetoni në privatësi, mes ajrit të paster. Disponon certifikatë pronësie.
Për më tepër informacion ju ftojmë për një vizitë në pronë.


Informacion
Sip. Totale:

568 m2

Sip. e brendshme:

300 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

579

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mjull-Bathore

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020