Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet shume prane Kopshtit Botanik,nje zone e cila rrethohet nga gjelberimi dhe ajri i paster. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri dhe me rifinitura cilesore. Orientohet nga lindja dhe me pamje nga liqeni dhe Kopshti Zoologjik gje e cila mundeson nje ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Organizohet ne nje dhome ndenjeje,dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar, me pajisie elektroshtepiake te reja dhe me te gjitha kushtet per nje jetese komode. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

101 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

184

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Selita Vjeter

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019