Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 3+2 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, ne rrugen e Durresit prane Ring Center. Ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues . Zona ka cdo facilitet dhe akses ne rruget kryesore duke te ofruar nje jetese komode. Apartamenti organizohet ne tre dhoma gjumi, ambjent ndenje , nje kuzhine te vecuar dhe dy tualete. Siperfaqja e apartamentit eshte 170m2. Per me shume informmacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr 0683813879.


Informacion
Sipërfaqja:

170 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

2 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

57 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Gjimnazi Qemal Stafa

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019