Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e Liqenit te Thate ne nje ndertim te ri dhe me rifinitura cilesore. Apartamenti organizohet ne nje ambient ndenjeje, nje ambient ngrenie me vete,dy dhoma gjumi, dy tualete me ndricim natyral dhe nje studio. Orientohet nga lindja duke bere te mundur ndricimin dhe ngrohjen natyrale te apartamentit. Apartamenti disponon nje siperfaqe verande prej 60m2 dhe shitet bosh. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

180 m2

Sip. e brendshme:

103 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

224


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020