Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne rrugen Shyqyri Brari ne nje pallat shume cilesor te administruar shume te mire. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te madh ndenjeje dhe ngrenie, nje dhome gjumi , nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajer te paster si dhe te gjitha sherbimet e nevojshme si markete, lojra per femije, farmaci, lavanteri, banke, komplekse sportive, pishina etj. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

70 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

35 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Kopshti zoologjik

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019