Hyr
Përshkrim

Century 21 Royal sjell për ju apartament me qira tek Drejtoria e Higjenës. Apartamenti është i mobiluar. Organizohet në dhomë ndenje dhe kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 9- të një pallati të mirëadministruar.
Për një vizitë në pronë kontaktoni : 0696377599


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

195


Vendndodhje

Adresa: Tek Drejtoria e Higjenes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019