Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Zoologjik. Organizohet ne nje sallon te madh ndenjeje dhe ngrenie te mirendricuar, nje ambient kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete njeri prej te cileve ndodhet ne dhomen matrimoniale, nje depo/lavanteri dhe verande. Apartamenti eshte i mireinvestuar me punime shtese dhe ne mobilim. Eshte i shtruar i gjithi me parket dhe i dhe pajisur me sistem chiller, dollape muri etj. Disponon certifikate pronesie. Per me shume informacion kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

220 m2

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

162

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Kopshtit Zoologjik

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019