Përshkrim

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndjenje, dy shoma gjumi, nje korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri pa ashensor. Orientimi Veri-Perendim.
Shitet totalisht i mobiluar. Te gjithe pallatit i ka dale hipoteka dhe vete apartamenti eshte ne proces hipotekimi.
Per me shume info ose nje vizite ne prone kontaktoni Andi Labinoti 0683599278 ; Aiva Vata 0697858874


Informacion
Sipërfaqja:

97 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

82 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Kodra e Priftit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019